SSS

Sorularınız

Sıkça Sorulan Sorular

Geleneksel yöntemler ve özenle seçilmiş malzemeler kullanılarak el yapımı olarak hazırlanıyor. Her bir lokum, taptaze ve kaliteli malzemelerle özel karışımların birleşiminden oluşuyor.

Dünya çapında özenle seçilmiş ve kaliteli tarım yöntemleriyle üretilen baharat çiftliklerinden temin edilmektedir. Doğallık ve kalite önceliğimizdir.

Çikolata drajelerimizde en kaliteli çikolatalar ve özel içerikler kullanılmaktadır. Farklı içerik seçenekleri arasında herkesin damak zevkine hitap edecek bir seçenek bulunmaktadır.

Bitki grubu ürünlerimiz, özenle seçilmiş bitkilerin şifa dolu özelliklerini içerir. Bitki çayları rahatlatıcı, aromatik yağlar cilt bakımında kullanılabilecek nitelikte doğal içerikler sunar.

Doğal meyve kurularımızda mevsimine göre özenle seçilmiş meyveleri kullanıyoruz. Taze ve doğal lezzetleri korumak için kurutma işlemi titizlikle gerçekleştirilir.

Sabunlarımız, doğal içeriklerle zenginleştirilmiş özel formülasyonlar içerir. Cilt dostu malzemeler kullanılarak, cildi temizlerken aynı zamanda besler ve nemlendirir.

Sorularınıza cevap bulamadınız mı?

Sormak istediğiniz herhangi bir konuda aşağıdaki buton üzerinden iletişim sayfamıza yönlenerek iletişim formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Merkez Şube (Arslan Baharat )
MISIR ÇARŞISI İÇİ NO: 39 EMİNÖNÜ/FATİH/İSTANBUL
Telefon Numaramız
E-Posta Adresimiz
info@arslanbaba.com