Hakkımızda

Biz Kimiz?

Mısır Çarşısından, Dünyaya

İstanbul’un tarihi Mısır Çarşısı’nda 1961 yılında çalışma hayatına başlayan kurucumuz Halil Haydar Arslan, 2003 yılında kendi markası olan Arslan Baharat’ı kurarak sektörde hizmet sunmaya başlamıştır.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile doğal ürünler, şifalı bitkiler, lezzetiyle ün salmış lokum çeşitleri ve daha pek çok ürünün de içinde bulunduğu geniş ürün yelpazemiz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin uğrak mekanı olan Mısır Çarşısı’nda, müşteri ihtiyaçlarını yüksek verimlilikle karşılamamız üzerine; Sufi Baharat ,Hira Baharat, ArslanBaba şubelerini de bünyemize katmış bulunmaktayız.

misir-carsisi.jpg

Misyonumuz

Tarihi oldukça eski zamanlara dayanan aktarlık, insan sağlığı açısından önemli bir alandır.Bu bilinçle Arslan Baharat, müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Bugüne kadar olduğu gibi sektörde etkin ve etkili bir hizmet sunmayı önemsemekteyiz.Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile tüm dünyada müşterilerimizin doğal&şifalı ürünler ile buluşmasını hedeflemekteyiz

İletişim Bilgileri

Merkez Şube (Arslan Baharat )
MISIR ÇARŞISI İÇİ NO: 39 EMİNÖNÜ/FATİH/İSTANBUL
Telefon Numaramız
E-Posta Adresimiz
info@arslanbaba.com